Červnové stanování pod Troskami

Pojeďte na víkend na tábořiště rodinného rázu, které je na děti připravené a zároven to není žádný velký lunapark. Prozkoumáme blízký Český ráj i blízké Trosky a po večerech si třeba řekneme i něco u ohýnku, s chůvičkama u uší... :-)

TERMÍN: 14. - 16.6. 2024, Pá - Ne

UBYTOVÁNÍ: ve svých stanech v kempu ZDE, auta se parkují u stanů, kdo by si chtěl "šatní skříň" a další věci nechat v autě :-)

STRAVA: vlastní - v kempu nějaké zázemí je ale stejně přes den budeme na výletech, kde se bude dát něco koupit a večer nejspíš uděláme ohýnek, na kterém si každý opeče, co je komu libo. 

PROGRAM: Každý den se domluvíme, jak by asi mohl vypadat. Trosky jsou v dochozí vzdálenosti - něco přes 1 km, do Českého ráje popojedeme pár minutek autem nebo možná ještě lépe busem. Za á ušetříme za poplatky za parkování a za bé se nám nestane, co se nám už stalo, a to že jsme na daném místě nezaparkovali vůbec, protože parkoviště mělo full-house. Přímý bus 10 min, nepřímý půl hodinka :-)

CENA: dle ceníku tábořiště ZDE , kdo bude chtít přihópnout nějaké peníze za organizaci, budu ráda, ale nechám na dobrovolné bázi a výši

ZRUŠENÍ AKCE: kdyby byla fakt špatná předpověď a 3 dny mělo propršet, zrušíme to. Jinak ale s občasným deštěm si poradíme, myslím, že jsou i možné alternace v programu na nějakou "mokřejší variantu". Také bych promýšlela konání i dle počtu účastníků.