Výlety s dětmi mi přijdou vždy na velmi tenké hraně. Na jedné straně je krása přírody, vzrušení z výletu, dobrá nálada a veselé příhody, na straně druhé se skrývá dřina, krev, pot a slzy (nejen ty dětské). Zvykám si na to, že je většinou výlet sestaven z obou stran a že když to není výrazně jen ta druhá, je to vlastně dobrý výlet! Výlety se zde snažím krom vzpomínek popsat tak, abyste se mohli inspirovat a taky vyrazit.


...větší výlety


...za domem v Poberouní

40 tras, které jsem prošla s 1 - 2 dětmi, kterým bylo 0 - 5 let.

Jsou to jednodenní procházky a výlety, které děláme z domu - Řevnice a okolí, Brdy, ale třeba i posun vlakem do Berouna a výlety z něj. Trasy jsou dlouhé 1 - 7 kilometrů, tudíž už byl se mnou vždy alespoň jeden chodec.

Klikněte na mapu a ona se vám zobrazí velká a interaktivní na mapy.cz. Zvolenou trasu si můžete jednoduše překopírovat do vašich map. Trasy lze vybírat buď tak, že na ně najedete kurzorem v mapě a kliknete, nebo si je vyberete v pravém menu. (Na telefonu je menu dole a trasy vybíráte posunem doprava).

K trasám jsem vytvořila velkou tabulku plnou informací, co vše potkáte cestou, zda lze použít vlak či bus a další poznámky. Protože je informací hodně, stáhněte si je v excelovém souboru. Doporučuji si tabulku prohlédnout na PC.

Tip: v komentářích u příspěvku se stejným obsahem na FB se lze dočíst dodatky k tabulce, jak ode mne tak od jiných maminek...než vyjde nová aktualizovaná verze tabulky, případně mrkněte i tam