Pravé jméno La Volavky je Anna Kodríková. Miluju hory, spontánní tanec, malování, Italštinu a bambilión dalších věcí. Má mysl často produkuje kreativní nápady, srdce krom Lásky touží po harmonii a tělo rádo projevuje momentální radost běháním po loukách, tancováním, skákáním a zpíváním na vrcholech. Na nespočet výletů mě rodiče brali už od dětství, pečetilo se to skautováním a vrcholilo to poznáváním zemí a hor se spolužáky geografy na vysoké škole. V práci jsem se začala věnovat alternativnímu vzdělávání, taky jsem začala průvodcovat po horách, no a pak...přišly děti (2018, 2020). Ten aktivní život tedy dost proměnily, ale je to tak velká a silná část mě, že se ho snažíme žít všichni dohromady. Samozřejmě v jiném tempu, jiným způsobem a s jinými výzvami... ale jde to! Rozhodně jsem ale "normální" máma a ne dokonalá supermatka ( klikni a počti si o tom), i když asi by se mi někdy hodilo jí být. Kdybyste jí některá náhodou už byla, prosím napište mi, inspiruju se!
Čemu se ještě věnuji...

...abyste si mě trochu představili. Stejně to ale bude pouze představa ve vaší hlavě, nevím, jak moc podobná s originálem :). Tak se nenechte moc ovlivnit. Je to celé (tady na internetu a tady v životě) jen jedna velká hra...

  •  V současné době spoluvedu schůzky u vodních skautů v Řevnicích, nejmenší benjamínky, kam spadá i můj syn. 
  • Jsem laickou poradkyní v Prázdné kolébce, což je projekt Dlouhé cesty, která se věnuje podpoře rodičů a rodin po ztrátě dítěte. Dostala jsem se k tomu skrz můj zážitek ztráty miminka.
  • Učím na skvělé Montessori škole hudebku
  • Průvodcuji po horách, dost u CK Kudrna, ale nejen. Hory hory hory volají...
  • Maluju na zakázku trička a šaty s flori-mandalo-abstraktními motivy, ozvěte se mi, pokud ho chcete
  • ráda chodím na Movement medicince tanec, což je pro mne činnost někdy až nahrazující psychoterapii (na kterou aktuálně chodím taky :-) )
  • Občas se přidám k doprovázení hudbou obřadu posledního rozloučení spolku Ke kořenům společně s Gabrielou Doubek a dalšími
  • ...