Vychytávky - tak ty já prostě miluju! Můj mozek pořád přemýšlí, jak něco vylepšit. Pravda, někdy se stanu obětí pocitu "za každou cenu vylepšit" a přepísknu to... tady se ale inspirujte  těmi, co mi slouží pěkně!


Na něco asi vůbec nejsem detailista (třeba na vycíděné plochy doma), ale jakmile jde o místo v zavazadlovém prostoru kočáru nebo o lehkost balení při každodenním vyjetí kočáru z domu, umím být asi pěkný pes :D.

Každé jaro se někdo ptá, jak se to v létě s tím kojením dělá, když spí maminka s miminkem pod stanem. Předestírám, že postupů je mnoho a já jsem si vybrala ten, který vyhovuje mně. Pokud máte spojené spacáky a jste s tím spokojení, dobře pro vás, pokud máte duchnu, pod kterou se oba zavrtáte, skvělé. Mně se nejvíc osvědčilo,...

Ani v zimě jsem se nechtěla s nosícím a kojícím dítětem vzdát delších výletů. Přebalení v nejhorším tu chvilku v zimě vydrží (ale stejně se na trase často naplánuje hospoda, žejo :) ), nosit se dá pod nosící bundou a kojení jsem si taky vymyslela tak, abych byla v teple. U kojení jsem nejvíc řešila odhalení krku a hrudi...

Zejména na puťáky, ale i velké jednodenní výlety řeším, abychom měli s sebou co nejvíc zábavy a aby vážila co nejmíň. Protože syn není chodec od přírody, ale když se ponoří do nějakého příběhu, (někdy) jde a ani o tom neví.

Mně se osvědčilo mít několik variant podle toho, kolik věcí nesu a jak velké mám dítě. Když jsem měla malé miminko nosící se vepředu, bylo to jasné. Na záda jsem hodila batoh a šlo se. Když jsem ale začala nosit dítě na zádech, byla otázka, kam s věcmi.