Chata v Lužických horách

26. - 28. duben 2024


CHATA

Chata se nachází v Horní Světlé, v osadě Myslivny. Je přímo pod nejvyšší horou Lužických hor Luží a asi půl kilometru od česko-německých hranic. Parkování 200 m od chaty, u chaty a restaurace Luž (vaří tam a neberou karty :-) ), v nejnutnějších případech se dá zajet až k naší chatě. V chatě je 7 pokojů, 2 velké, kde se případně můžou ubytovat i 2 rodiny které se znají a chtějí být spolu, jeden pokoj naopak velmi malý, jen 1 lůžko, ale pro maminku s miminkem asi dostačující. Přesná čísla jsou taková:  3 x 6 lůžek, 1 x 3 lůžka, 2x 2 lůžka, 1 x 1 lůžko. Spaní ve vlastních spacácích a s vlastním prostěradlem a povlakem na polštář :-). Kuchyň obsahuje vše, co budeme potřebovat - 2 plynové sporáky, nádobí, příbory, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varné konvice atd. Prostá koupelna se sprchovým koutem, pračkou a teplou vodou.

PROGRAM

Dle nálady, počasí a nepředvídatelných vlivů se každý den pokusím udat směr výpravy, bez nároku na zdolání cíle za každou cenu, zdolání cíle všemi zúčastněnými či...bez nároku na cokoliv (jako mámy mě chápete). Každý si samozřejmě může trasu a bytí na výletě přizpůsobit tak, aby mu a jeho dětem v tom bylo dobře. V okolí je pár blízkých cílů na možné zdolání přímo od chaty, nebo můžeme za nějakým cílem popojet auty. 

CENA

Výsledná cena se poskládá z těchto položek: 1. Děti 0-3 roky = zdarma, Děti 3-6 let = 50 Kč/den, Ostatní = 100 Kč/den 2. místní poplatek 15 kč/os/den 3. použité energie, které si na konci pobytu rozpočítáme 4. dobrovolný příspěvek La Volavce za organizaci.

 Pokud by nás jelo málo, neplatil by bod 1. ale rozpočítáme si minimální cenu pobytu pro skupinu, což je 2500 Kč (tudíž kdybychom jely 3 maminky, 2500 : 3 = 833 Kč, tudíž by každá za celý víkend platila v bodě 1. 833 Kč, stále luxusní cena za celý víkend!)


PŘIHLÁŠENÍ

Napište zprávu do messengeru na FB nebo na email lavolavka@lavolavka.cz .