Puťák po Brdech se zázemím

Pokud si chcete užít přírody, dětí a nechat vaše záda odpočinout, případně si chcete připadat alespoň trochu jako lehkonohý poutník od Miloslava Nevrlého, pak nabízím možnost pomoci vám se zázemím. Bydlíme pod Brdy a tak za Á už je trochu známe a za Bé není problém něco někam popovézt.

Co je v nabídce:

  • trasa vedoucí přes Brdy je naplánovaná na 3 dny a 2 noci. Každý den má cca 10 km. Vede přes krásné ukryté tábořiště na přespání. Dám vám o ní a o možnostech podrobné informace a budu po dobu vašeho putování na telefonu, kdyby něco. Můžu poradit nebo vás někde odlovit, kdybyste potřebovali.
  • Vyvezu vás na nástupní místo na hřebenu, tím máte nabrání výškových metrů bezbolestně v kapse. Taky ta cesta na hřeben není kočárová, kdo byste šel s kočárem. Nástupní místo je na hřebeni nad Řevnicemi, kam jezdí vlak. Pokud byste potřebovali přijet z větší dálky den předem, abyste další den dopoledne mohli vyjít, nějak se domluvíme.
  • Navečer vám mohu přivézt potřebné věci na táboření, které jste nepobrali. Co mi dáte, to dovezu. Případně mohu přivézt i teplou polévku :-). Ráno to zase odvezu a přivezu navečer na další přespávací místo. Nakonec vás převezu z finiše zpátky na vlak.

Možná něco v nabídce není, ale byla bych schopná to udělat, tudíž kdyžtak napište. Ohledně ceny - sami asi z nabídky cítíte, že je to více srdcová záležitost a nápad, kterým se bavím, než že bych na něm chtěla rýžovat. Chtěla bych zaplatit zpátky projetý benzín a něco navíc případně nechám na vás.