Řevnické zpívání

dubnové - čtvrtek 11.4. 2024

SRAZ: Plácek v Řevnicích u ohniště ZDE v 16 hodin

IDEA: Dospělí si zpívají u ohně, děti si hrají samy spolu vůkol, jezdí na přilehlé pumptrekové dráze či si hrají s tím co rodiče přinesou. Kdo chce opéká si buřty na ohni. Konec dokud neodpadnou děti, dospělí, hudebníci či si prostě odejděte jak potřebujete (odhad trvání je tak 3 hodinky).

S SEBOU: děti (já budu mít 3 a 6 leté), hudební nástroje a zpěvníky, zábavu pro děti v podobě odrážedel ale i dalších činností na deku/karimatku, jídlo k ohni + napichováky, kdo má a může - dřevo na oheň (my doma dřevem netopíme, ale něco mít budu)

ZA JAKÝCH PODMÍNEK TO NEBUDE: Když bude hnusně, zima a pršet. Dala bych vědět do události na FB.

MOTIVACE K POŘÁDÁNÍ: Ráda hudebničím a nemám dostatek příležitostí, tak tomu jdu naproti. Na VŠ jsme chodili hrávat po hospodách a čajovnách a chybí mi něco takového, alespoň kvazi pravidelného. Teď se dostanu k nějakému hraní a zpívání tak jednou do roka, když večer mezi partou rodičů někde na táboře nebo chalupě zvedneme zbytky sil po dětském nájezdu... Představuju si, že nebudou žádné dětské písně pro děti, zpívání je pro nás (no dobře, tak povolme třeba 1 z 10 pro děti, když budou chtít). Repertoár vágní, každý přineste jaké noty chcete a jaké hudební nástroje chcete. Já budu mít hlas a různé flétny, kamarád se připojí s kytarou. Představuju si základ písní takový "od ohňů", Navarová, Nerez, Nezmaři, cokoliv... pár nejohranějších písní jako Stánky, Dajána a Okoř budou zakázané (hihi, pardon), a jinak prostě pojďme hrát a zpívat, dokud nám nám děti dovolí.

Budu ráda, když zakliknete ve FB události, zda dorazíte, ať máme trochu přehled. Díky a těším se.