S dětmi do Krušných hor

Aneb Boží dar je boží na výlety s dětmi!

TERMÍN: út 12.9. – pá 15.9. 2023

Já vím, že se budete "zajíždět" ve školkách, to naše děti taky...ale zase si kvůli tomu nenechám ujít babí léto na horách! Jdete do toho taky?

Byli jsme na Božím daru a okolí několikrát a moc ráda se tam vracím. Dá se dojít pěšky na blízké rašeliniště, vede z něj krásná cyklostezka vhodná pro kočáry i naučná stezka s úkoly pro děti. Pár minut autem je v okolí spousta dalšího k navštívení a pár desítek metrů pěšky od ubytování je kavárna a restaurace s dětským koutkem.

Termín má výhodu, že přes týden budeme s maminkami a dětmi a na víkend zase pěkně doma v teple. Taky má výhodu, že o prázdninách bývá Boží dar už dost turistický, ale ve všední den v září můžeme nasát Genius Loci bez davů lidí okolo.

Ubytování jsem sehnala ještě lepší než předtím! Máme pro sebe celou chalupu přímo na náměstí Božího Daru, každá z nás bude mít pokoj pro sebe. Je tam 5 pokojů, vybavená kuchyňka a společenka, 3 koupelny a 4 WC.

Organizace - každý den vyrazíme na nějaký výlet po okolí. I když by bylo špatné počasí, je v okolí co dělat (ale pláštěnky si vezměte s sebou). Ohledně programu bych chtěla říct, že budu k dispozici s nápady a doporučeními v kapse (ohledně tras i drobné zábavy pro děti), budu jemně navrhovat směr výpravy i dne,  ale hlavně budu jedna z vás, co tam taky bude mít děti – a tudíž má dispozice směrem k vám může i někdy haprovat.  Počítejte i s tím, že se třeba na část dne může skupina rozdělit na menší skupinky či jednotlivce a každá půjde za jiným cílem tak, aby to co nejvíc sedlo potřebám dětí i vám. Věřím, že si tam každá zažijeme alespoň chviličku toho vzácného okamžiku, pro který do hor jezdíme, mezi tím dětským mumrajem…a že ho třeba nasají i naše děti. Jinak ale žádný kouzelný proutek nemám, pořád jedeme s dětmi… no, nezastaví mě to – a těším se!

Věk dětí: cca 0 – 6 let, já beru děti 2,5 a 5,5 roků

Cena: 3200 Kč, cena zahrnuje ubytování, organizační poplatek, drobné motivační prvky a zábavu pro děti

Přihlášení - prosím přihlašujte se na FB, či emailem, a já vám pošlu pokyny pro zálohu s dalšími informacemi. Pro tyto účely jsme již před lety založili spolek Sibyla, přes který bude přihlašování a platba probíhat.