Stanování pod Křivoklátem

UPDATE: Aktualizace Křivoklátského dobrodružství:

Program změněn na ST - ČT. Kdo by se chtěl přidat v ST na jednodenní výlet, může :-)

Tudíž: Středa 30.8. v 10:00 sraz na nádraží v Městečko u Křivoklátu. S sebou kočáry a odrážedla. Půjdeme po cyklostezce 4,5 km do Pustovět, kde je občerstvení a taky nádraží na návrat zpět. V případě chuti a času navíc můžeme pokračovat směle dál, cyklostezka vede podél trati a je možné nastoupit na každé další zastávce, což je velká výhoda.
Navečer buď návrat domů nebo přespání v kempu pod Křivoklátem, ve čtvrtek buď naučná stezka s hřišti (už by mohly do čtvrtka uschnout :-) ) nebo zajedeme ke Skryjským jezírkům.

--------------------------

TERMÍN: 29. - 31.8. 2023

UBYTOVÁNÍ: ve svých stanech v kempu na břehu Berounky v Roztokách u Křivoklátu ZDE . Minulý rok v Červnu jsme měli krásnou louku u řeky jen pro sebe, teď o prázdninách si tu iluzi nedělám, ale třeba bude v týdnu volnější! Dojezd z Řevnic či Prahy je cca 45 minut, tak pokud jste odněkud blízko, můžete být v klidu, že kdyby něco, dojedete za chvilku zase dom :-).

STRAVA: vlastní. V kempu je kiosek, kde se dá něco málo koupit. Přes den taky na výletech "něco ulovíme". Jinak vlastní vařiče, pěkně "postaru".

CENA: za kemp, dle ceníku ZDE . Já bych si ráda vzala dobrovolných 300 Kč za organizaci. Nemusíte dávat nic a kdo chce dát naopak víc, bránit se nebudu :-).

PROGRAM: Každý den se domluvíme, jak by asi mohl vypadat. Jak píšu, mám nápady na hřiště, cyklostezku (berte odrážedla), Skryjská jezírka a třeba stihneme i něco dalšího. Ohledně programu bych chtěla říct, že se budu snažit být k dispozici, budu mít spoustu nápadů a doporučení v kapse. Zároveň tam ale budu mít své děti, které budou mít své potřeby. A vy vaše děti s jejich potřebami. Proto se může stát, že se třeba na část dne skupina rozdělí na menší skupinky a každá půjde za jiným cílem tak, aby to co nejvíc sedlo požadavkům všech. Mějte tedy prosím na paměti, že si za své výletové štěstí a uspokojení zodpovídáte samy :-). Jinak ale prostě zkusíme s tou dětskou bandou projít kousek Křivoklátska a věřím, že se nám to všem bude líbit!

SRAZ: úterý odpoledne bych zahájila tady na hřišti a naučné stezce. Kdy přesně dám ještě vědět všem přihlášeným. Samozřejmě se můžete přidat v průběhu dle vašich potřeb.

ZRUŠENÍ AKCE: kdyby byla fakt špatná předpověď a 3 dny mělo propršet, zrušíme to. Jinak ale s občasným deštěm si poradíme, myslím, že jsou i možné alternace v programu na nějakou "mokřejší variantu".

Přihlašujte se prosím pod FB událost, jedinci bez FB na mail.

Děkuji a těším se!

P.S. ...těším se i na to, jak dokládá poslední foto, že třeba děti usnou, a my si chvilku normálně popovídáme :-)

P.S.II ...ale nemějte radši dopředu moc velká očekávání, že ta chvilka nastane :D