Výlet s poberounskými maminkami

únorový výlet ze Zadní Třebaně do Karlštejna

 

KDY: pátek 23.2. 2024

KAM: Vystoupáme ze Zadní Třebaně až na vyhlídkové místo na Císařské louce a spustíme se do Karlštejna. Tam můžeme dle libosti zaplout do nějakého restauračního zařízení a nebo jít rovnou na vlak. Trochu nepříjemný bude první úsek, kdy musíme projít Třebaň, než se dostaneme na polní cestu. Jedná se asi o 1 km, z toho na půlce je chodník a na druhé půli je málo frekventovaná silnice, tak věřím, že na začátku budou mít děti sílu a první úsek "přeběhneme". Pak už se můžeme kochat přírodou a rozhledy :-).

SRAZ: v 9:22 na nádraží v Zadní Třebani, resp. to je čas, ve který přijede vlak od Řevnic a my v něm. Kdo přijede autem, nebo spojem od Berouna, buďte v čas příjezdu u našeho nástupiště nebo počkejte někde u lávky ZDE

KONEC: odhaduji na 14 h, podle potřeb účastníků.

VYBAVENÍ: Terénní kočár snad ty kameny předrncá, asi 1,5 km vede polními a lesními cestami a loukami. Já kočár neberu, pro koho je "must have", snad se s tímto úsekem poperete no. Zbytek je asfalt. Odrážedla bych moc nedoporučila, na Karlštejně dolů je to pak celkem šupec, leda na tu chvilku v Třebani, což se za mne nevyplatí.

TRASA: 4,5 km, převýšení 120 m, MAPA ZDE

KOHO S SEBOU: děti - já budu mít 2 ks - 3 a skoro 6 roků

ZA JAKÝCH PODMÍNEK TO NEPROBĚHNE: Kdyby hodně lilo, napsala bych Info na FB a možná, že bychom si místo toho dali sraz  v Řevnicích v Městečku.

Prosím o přihlášení do FB události , zkuste dodržet vaše přihlašování a odhlašování, ať mám trochu přehled, kolik vás bude a těším se!