Výlet s poberounskými maminkami

prosincový výlet z Dobřichovic do Řevnic po cyklostezce, zakončen v herničce Městečko

KDY: středa 15.11. 2023

KAM: Cílem bude kavárnoherna Městečko v Řevnicích. V polovině trasy je pěkné Hřiště u kocoura. Vydáme se po cyklostezce, která je skoro po celou dobu trasy. Výhoda je, že v tuto roční dobu se tam můžeme s dětmi pěkně roztáhnout a být v klidu, v letních měsících tam proudí davy rychlých cyklistů. Tedy tato cyklostezka buď teď, nebo nikdy :D. 

SRAZ: v 9:30 za Plynboudou v Dobřichovicích u posezení na začátku parku ZDE. Hned vedle je parkoviště ZDE.

DOPRAVA: Je několik možností, jak trasu absolvovat. Buď přijedete k Plynboudě autem, půjdete na výlet a pak od Řevnického nádraží pojedete 8 minut busem 311 zpět k autu, na zastávku Dobřichovice, rozc. Karlík. Bus jezdí každou hodinu. Či pokud máte zdatnější děti, můžete si po odfrknutí v Městečku dát trasu po cyklostezce i zpátky.

Můžete přijet do Dobřichovic na nádraží a na místo srazu dojít, je to cca 1 km.

Nebo zajedete do Řevnic, budete se modlit ať před nádražím někde zaparkujete (místo se ve všední den hledá fakt blbě), a pojedete busem v 9:14 do Dobřichovic na sraz. K autu se pak výletem vrátíte. Místňáky tam může i někdo popovézt, možností je spousta.

KONEC: odhaduji na 13h, podle potřeb účastníků.

VYBAVENÍ: odrážedla, kola, kočárky, s rychlými dětmi pro dospěláky i koloběžku

TRASA: 3,9 km  https://mapy.cz/s/fujajokose 

KOHO S SEBOU: děti - já budu mít 2 ks - 2,5 a 5,5 roků

ZA JAKÝCH PODMÍNEK TO NEPROBĚHNE: Kdyby hodně lilo, napsala bych Info na FB a možná, že bychom si místo toho dali sraz rovnou v Řevnicích v Městečku.

Snad nám bude přát počasí, ale když děti teple oblečeme a vezmeme si termosky s čajem, můžeme se mít dobře! A snad nám děti nebudou moc ujíždět :-)

Prosím o přihlášení do FB události a těším se!